Pobyty s vlastní dopravou

LAGO DI GARDA
         
Nabízíme ubytování ve dvou - až čtyřlůžkových pokojích vybavených lednicí, sociálním příslušenstvím, satelitní televizí, klimatizací a WIFI. Hotel se nachází 150 metrů od břehu jezera Lago di Garda, které nabízí možnosti sportovního a plážového relaxačního vyžití. Okolní hory lákají na pěší i cykloturistiku. Ideální východisko pro výlety po severní Itálii.
Součástí hotelu je i bazén, garáž pro kola a vlastní zahrada vhodná pro pikniky nebo barbecue. Bohaté snídaně jsou formou bufetových stolů.
 
Cena: 3 290,- Kč cena za čtyř lůžkový pokoj za čtyři osoby. 2 a 3 LŮŽKOVÉ POKOJE NA DOTAZ V CK.
 

 
REGION ZELL AM SEE - KAPRUN
Laciné ubytování pro ucelené skupiny 5 až 40 osob.
         
Ubytování pro skupiny na horské chalupě. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s umyvadlem. Sociální zařízení je na chodbě. Chalupa je dobře přístupná autobusem. Nádherné večerní posezení s kouzelnými výhledy na terase. K dispozici prostorná kuchyň. Vlastní povlečení je nutné.
Chalupa slouží jako ideální východiště poznávacích výletů - Berchtesgádensko, Grossglockner Hochalpenstrasse, Krimmelské vodopády, Kaprun a vodní díla ve Vysokých Taurách, Bad Gastein, soutěsky Kitzlochklamm, Liechtensteinklamm a Sigmund-Thun-Klamm. Při zájezdech vysokohorské turistiky vás čekají nádherné túry v ledovcových Vysokých Taurách, masivu Hochkönigu, Loferských skalních horách a romantických Kitzbülských Alpách. Na požádání připravíme návrh programu, případně zajistíme kuchařku či průvodce.
 
Cena: 420,- Kč za osobu/den + 1 € pobytová taxa. Sleva pro skupiny při pobytu nad 3 dny až 15%.
 

 
REGION DACHSTEIN - ZÁPAD
         
Laciné ubytování v rodinném penzionu na okraji rekreačního střediska Eben vzdáleného 5 km od Radstadtu při taurenské dálnici. Vhodné pro jednotlivce i skupiny. Pokoje jsou zpravidla dvoulůžkové s umyvadlem. Sociální zařízení na chodbě, k dispozici kuchyňka. Ubytování v Ebenu je možné využívat jak v létě, tak v zimě nebo i při krátkém pobytu při cestě k moři.
Penzion slouží jako ideální základna pro pěší túry do masivu Dachsteinu (včetně výstupu na jeho vrchol), nádherného pohoří Radstädterské Alpy a severní části Solné komory. V oblasti je mnoho lanovek, které vám ulehčí jednotlivé túry. Jenom několik kilometrů to je do lyžařských středisek sportovních center Ski Amadé a Dachstein - West.
 
Cena: 490,- za osobu/den včetně snídaní.

 
PIENINY
         
Ubytování ve čtyř až osmilůžkových bungalovech vybavených sociálním zařízením. Možnost ubytování i v hotelu, penzionu nebo soukromí. Jednotlivci si stravování domluví na místě, skupinám zajistíme předem. Lze zajistit piknik s pravou goralskou muzikou. Čeká vás romantický splav na pltích Prielomom Dunajca, túry podle zdatnosti v malebném národním parku. Při výletu do sousedních polských Pienin vystoupíte na impozantní vrchol Trzy korony s nádherným kruhovým rozhledem nebo na "matku Pienin", nejkrásnější štít, Sokolica. Dnes slouží turistům dva hraniční pěší přechody (v Červeném Kláštoru je vybudován nový most). Neméně zajímavé jsou i kulturní památky. Přijet můžete i s jízdními koly nebo využít místních půjčoven.
 
Cena: od 200,- Kč za osobu/den.

 
JULSKÉ ALPY
         
Ubytování v penzionu na okraji rekreačního střediska Kranjska Gora. Vhodné pro turistiku v severní části Julských Alp, túry ze sedla Vršič. Výlety do oblasti Bledského a Bohinjského jezera či Slovinského krasu - známé jeskyně Postojná a Škocjanské jamy, které jsou zapsány na Seznamu přírodního dědictví UNESCO.
 
Cena: Cena: 620,- Kč za osobu/den + 1 € pobytová taxa včetně polopenze.

 
Přihlásit se >>>