Termín dle dohody
PEKELNÝ VEČER S ČERTY
Největší průvod čertů na světě.
 
         
Adventní zájezd do slavnostně vyzdobených městeček s účastí na největším rakouském průvodu s více než tisícem pekelníků. Čeká vás neopakovatelná adventní atmosféra přímo pod alpskými velikány, kde vám sklenička svařeného vína bude chutnat dvojnásob a k chuti přijde i klobása. BONUS - skleničku svařeného vína dostanou účastníci i od CK.
Program:
1.den: odjezd v odpoledních hodinách, možnost nástupu i v Českých Budějovicích. Nocleh v jižních Čechách.
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
2.den: přesun do Rakouska. ST. GILGEN - zajímavý adventní trh v centru malebného městečka u jezera Wolfgangsee. Tradiční výstava betlémů. MONDSEE - krásný adventní trh před bazilikou a v křížové chodbě. Vycházka k jezeru. OBERNDORF - kaple Stille Nacht, kde poprvé zazněla nejslavnější vánoční koleda. SCHLADMING - město ve večerních hodinách přivítá mnoho diváků, ale především krampusy, pekelníky a lesní příšery v divokém ďábelském průvodu. Sledování nejsilnější alpské tradice, kde se představí nejen čerti z Rakouska, ale i z italských Dolomit a Bavorska. Jedná se o největší průvod čertů na světě.
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
3.den: HELLBRUNN - romantický vánoční trh na nádvoří zámku biskupů. SALZBURG - adventní trhy nejen na Rezidenčním náměstí a v pevnosti Hohensalzburg. Nádherně vyzdobená nejen pěší ulice Getreidegasse. V odpoledních hodinách odjezd, návrat ve večerních hodinách do 23.00 hodin.
 
 
 
Ubytování: 1x hotel v jižních Čechách, 1x penzion v rekreačním středisku Eben.
Stravování: snídaně.
Cena: 2 950,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava (bus s toaletou), 2x ubytování, 2x snídaně, povinné pojištění pro případ úpadku CK a průvodce. Kalkulace je provedena na 40 účastníků.
Fakultativně: pojištění pro hrazení léčebných výloh za 40,- Kč.
 
Přihlásit se >>>