DOLOMITY - POZNÁVACÍ
         
Poznávací zájezd do vysokohorského terénu Dolomit. Konečně tu je zájezd do Dolomit pro naše klienty, kteří nechtějí nebo nemohou absolvovat pěší túry. V programu pouze nenáročné vycházky po dobře značených turistických cestách. Jsou zpravidla dobře schůdné a nemají velké převýšení. V maximální míře se využívají lanovky.
Program:
1.den: odjezd v podvečerních hodinách, noční přesun přes Rakousko do Dolomit.
2.den: PRAGSER WILDSEE - vycházka okolo jezera, o kterém se říká, že je perlou mezi dolomitskými jezery. BRUNECK - zastávka v podhorském městečku. CORVARA - malebné rekreační středisko položené přímo pod dolomitskými velikány, vycházka.
3.den: SELLA - vycházka ze sedla, možnost výletu lanovkou do skupiny Langkofel. PORDOI 2239 m - vycházka ze sedla ke kapličce. Panoramatický pohled na Marmoladu 3342 m, nejvyšší horu a královnu Dolomit. Možnost výletu lanovkou do skupiny Sella na Pordoi Sp. 2950 m. Vycházka podle zdatnosti jednotlivých účastníků.
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
4.den: GARDENA 2121 m - vysokohorské sedlo. S. CHRISTINA - proslulé místo letní i zimní turistiky. Možnost výletu lanovkou do horské skupiny Geisler. Vycházka podle zdatnosti jednotlivých účastníků.
5.den: FALZAREGO 2108 m - kostelík v průsmyku je skromný a maličký - symbol lidské zbožnosti před velikostí horské přírody. Možnost výletu kabinovou lanovkou Kleiner Lagazuoi 2778 m. Vycházka podle zdatnosti jednotlivých účastníků. CORTINA D´AMPEZZO - prohlídka mezinárodního horského střediska. Pěkný farní kostel ze světlého kamene s charakteristickou zvonicí. MISURINA - překrásné rekreační a horolezecké středisko, zastávka u jezera.
Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.
6.den: návrat v ranních hodinách.
 
Ubytování: apartmány v rekreačním středisku Corvara.
Stravování: z vlastních zásob, k dispozici dobře vybavené kuchyňky.
Cena: 5 250,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 3x ubytování, pojištění a průvodce.