Termín dle dohody
BUDAPEŠŤ SE SKLÍPKEM A TERMÁLEM
 
         
Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách, přesun na Slovensko. BRATISLAVA - vycházka na hrad a prohlídka centra města. ČERVENÝ KAMEŇ - velký hrad v Malých Karpatech, mnoho zajímavých exponátů. Okolo hradu rozsáhlý francouzský park. PEZINOK - exkurze do výrobny modranské lidové majoliky s odborným výkladem. SVÄTY JUR - večeře ve sklípku, řízená degustací modranského vína (4 vzorky) a podvečerní posezení (16.00 - 20.00 hodin).
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
2.den: odjezd v ranních hodinách do Budapeště. BUDAPEŠŤ * královna Dunaje. Budapešť je jediným hlavním městem na světě, které se může pyšnit více než 80 vřídly a termálními prameny. Dopoledne prohlídka hradní čtvrti. PALÁC BUDÍNSKÉHO HRADU - na rozdíl od mnoha jiných hlavních měst stojí v Budíně hrad opravdu na kopci. Individuálně možnost prohlídky Národní galerie, případně některého muzea, pěkné výhledy na město. MATYÁŠŮV CHRÁM - kostel pro královské svatby, jeden z nejkrásnějších v Maďarsku. RYBÁŘSKÁ BAŠTA - jediná bašta, kterou vojenská hlídka nikdy nestřežila, vyhlídková terasa. ŘETĚZOVÝ MOST - symbol Budapešti, druhý nejstarší most na Dunaji. Neméně zajímavé jsou i další mosty. PARLAMENT - jedna z nejkrásnějších a nejrozsáhlejších parlamentních budov v Evropě. SZÉCHENYI - v podvečer relaxace v secesních termálních lázních. Vnitřní léčivé i venkovní termální bazény s vodou teplou 28 až 40°C, tryskami a rychlou vodou. Sauny o různé teplotě zdarma. Ve večerních hodinách odjezd, návrat do 23.00 hodin.
 
Ubytování: hotel ve Svätém Juru, především dvoulůžkové pokoje včetně příslušenství.
Stravování: zajištěna snídaně formou bufetu.
Cena: 2 950,- Kč. V ceně je přeprava (bus s toaletou), 1x ubytování, 1x večeře, degustace, 1x snídaně, povinné pojištění pro případ úpadku CK a průvodce.
Fakultativně: pojištění pro hrazení léčebných výloh za 40,- Kč.
 
Přihlásit se >>>